Cazarea membrilor noștri ce vor participa la Revelion ski Austria se va face într-un Hotel ****  în camere de familie cu 2-4 paturi.

Hotelul se bucură de o locație pitorească, cu o vedere panoramica asupra vaii, fiind situat pe partea mai insorita a acesteia. Oferă un restaurant, o zonă de spa cu piscină interioară si exterioara, saună finlandezăsaună cu aburi și o zona pentru relaxare.

Suntem cazați efectiv la 4 km de mijloacele de transport pe cablu ce fac accesul în zona de ski.

În restaurantul hotelului se vor servi micul dejun și cina. Pachetul pe care il pune la dispozitie hotelul membrilor nostri este unul all inclusiv. Micul dejun si cina vor fi servite in restaurantul hotelului, bauturile ca: suc, bere, vin, ceai sau cafea fiind incluse. Pentru pranz cei care doresc isi pot lua pachet la partie.

Cina de revelion este de asemenea inclusa.