Copyright 2014
Friday, All Rights Reserved.

Program tabere de ski & Vacante la ski

Sezon 2018 - 2019

In perioada urmatoare vom incarca pe site informatiile complete despre sezonul de ski 2018 - 2019. Pana atunci cei care doriti sa fiti la curent cu informatiile noastre va puteti abona la newsletterul nostru folosind formularul din pagina HOME  sau dand like paginii noastre de Facebook

ContactContact

Deschidere sezon ski - 1 Decembrie

Participanti: adulti
Perioada: 30.11 - 07.12.2018
Locatie: Italia, Passo Tonale
Zona de ski: Tonale - Ponte di Legno
Cazare: apartamente complet utilate

Deschidem sezonul de ski si snowboard ca de obicei in saptamana cu 1 Decembrie. Plecam de vineri 30.11 catre destinatie, ne cazam, iar din 1 Decembrie suntem pe partie. Daca vrei sa schiezi impreuna cu membri ai echipei noastre de instructori, sa iti mai rafinezi stilul, sa ai parte de partii libere, distractie, vino si tu cu noi!!! 

 

Detalii aiciDetalii aici

30.11 - 07.12
29.12 - 05.01
Revelion Ski

Revelion la ski

Participanti: Familii cu copii 6 - 14 ani
Perioada: Revelion 2019, 29.12 - 05.01
Lectii de ski pentru copii incepatori sau de nivel mediu.
Locatie:  Austria 
Zona de ski: Zillertal
Cazare si masa: Hotel****

Celor care la trecerea dintr-un an in altul vor mai mult decat o simpla noapte la un restaurant le oferim o saptamana de distractie, o saptamana de Revelion la schi .

Detalii aiciDetalii aici

Tabara de ski Italia

Participanti: Copii incepand cu 6 ani, parinti insotitori, familii
Perioada pentru Tabara Ski: 05.01 - 12.01.2019
Lectii de ski pentru copii incepatori, de nivel mediu si avansat.
Locatie: Val di Sole, Italia
Zona de ski: Val di Sole / Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio
Cazare si masa: Hotel *** Superior

Aceasta Tabara de ski este o tabara destinata schiorilor de toate nivelele cu varsta incepand cu 6 ani. Pentru ca stim ca parintii se bucura sa ii poata vedea pe cei mici facand primii pasi pe skiuri si dat fiind ca este vacanta si in acelasi timp perioada de concedii parintii insotitori sunt bineveniti alaturi de grup, putandu-se astfel bucura de copii, ski si concediu in acelasi timp. Va propunem cu alte cuvinte o tabara la ski pentru toata familia. Adultii care doresc lectii de ski pot si ei beneficia de acest lucru la cerere.

Detalii aiciDetalii aici

05 - 12.01
19.01 - 26.01

Vacanta ski Austria 2019 – Kitzbuhel

Participanti: Familii cu copii cu varsta incepand cu 3 ani
Perioada pentru Vacanta Ski Austria: 19.01 – 26.01.2019
Lectii de ski pentru copii de gradinita 3 - 6 ani
Locatie:  Vacanta Ski Austria 2019 de la sfarsitul lunii ianuarie va avea loc intr-o zona binecunoscuta pentru membrii nostri, zona Kitzbuhel
Zona de ski: Zona de ski Kitzbuhel insumeaza in totalitate 170 km de partii, de toate gradele de dificultate. 
Cazare vacanta ski Austria 2019: Hotel **** in camere duble, triple, cvadruple sau apartamente. Hotelul mai detine: restaurant mobilat traditional, bar cu semineu, parcare inclusa, camera pentru skiuri si clapari, zona wellness cu o piscina 300 m², bazin pentru copii, sauna finlandeza, sauna organica, baie de aburi, bazin Kneipp, jacuzzi, camera de relaxare.

Vacanta ski familii Italia

Participanti: Familii cu copii cu varsta intre cu 4 si 12 ani
Perioada pentru Vacanta Ski: 26.01 – 02.02.2018
Lectii de ski pentru copii incepatori si medii 
Locatie:  Val di Sole, Italia
Zona de ski: Val di Sole, Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio
Cazare si masa: Hotel ***S
Vacanta schi Italia de la sfarsitul lunii ianuarie va avea loc intr-o zona renumita pentru calitatea vacantelor oferite. Val di Sole este o zona excelenta pentru vacantele  la schi ale familiilor  cu copii.
Vacanta schi Italia este destinata familiilor care isi doresc o vacanta intr-o perioada mai linistita, departe de agitatia perioadelor de varf de sezon.
 
 
 
26.01 - 02.02
02.02 - 09.02

Tabara de ski si snowboard Italia

Participanti: Copii incepand cu 6 ani, parinti insotitori, familii
Perioada: 02.02 - 09.02.2019,  tabara de ski si snowboard
Locatie: Italia  
Zona de ski: Val di Fiemme
Cazare si masa: Hotel ***
Lectii de ski si snowboard pentru copii incepatori medii si avansati
 
Aceasta Tabara de ski este o tabara destinata schiorilor de toate nivelele cu varsta incepand cu 6 ani. Pentru ca stim ca parintii se bucura sa ii poata vedea pe cei mici facand primii pasi pe skiuri si dat fiind ca este vacanta si in acelasi timp perioada de concedii parintii insotitori sunt bineveniti alaturi de grup, putandu-se astfel bucura de copii, ski si concediu in acelasi timp. Va propunem cu alte cuvinte o tabara la ski pentru toata familia. Adultii care doresc lectii de schi pot si ei beneficia de acest lucru la cerere.
 

Vacanta ski familii

Participanti: Familii cu copii cu varsta intre cu 4 si 12 ani
Perioada pentru Vacanta Ski: 23.03 – 01.04.2019
Locatie:  
Zona de ski: 

Cazare si masa: 

Lectii de ski si snowboard pentru toate nivelele, coordonate de echipa noastra de instructori. 

O vacanta pentru cei care vor sa se bucure de zapada si de soarele finalului de sezon.

 

Detalii aiciDetalii aici

 
 
 
23.03 - 01.04

Daca programul sau locatiile propuse de noi nu sunt potrivite pentru dumneavoastra, CONTACTATI-NE si vom face tot posibilul pentru a va satisface cerintele.