Voi ce faceti in saptamana cu 1 Decembrie? Va intreb pentru ca atunci, cam toti se gandesc sa evadeze si sa isi incarce bateriile. 1 Decembrie anul asta pica joia, iar  30 noiembrie, miercuri, de Sfantul Andrei este de aseamenea zi libera. Din experienta anilor trecuti in saptamani de genul acesta, in care apare cate o zi, doua libere prin mijloc de saptamana, nu prea se intampla nimic la munca, de fapt nu se intampla nimic nicaieri.

In aceste conditii ce ati zice de o invitatie la ski sau snowboard ….. la shopping? Ne gandim la o deschidere de sezon de ski, in care ne dam si ne facem acomodarea pentru sezonul ce urmeaza, ne relaxam, facem si niste shopping daca tot vin sarbatorile.

Daca suna tentant, datele sunt umatoarele:

  • Perioada: 26.11 – 03.12.2017Deschidere sezon ski
  • Locatie: Livigno, Italia. In 26 este deschiderea oficiala a sezonului. Localitatea este situate la peste 1800 m altitudine iar zona de ski urca spre 2800 m
  • Cazare in apartamente complet utilate, la cativa pasi de zona centrala pietonala.
  • Zona duty free cu peste 250 magazine
  • Variante transport: avion sau masina personala. Distanta de la aeroportul din Bergamo pana la Livigno este de 177 km, iar de la Nadlac 1115 km.

Mai multe informatii despre zona gasiti aici http://ski-livigno.com/

Daca deja a devenit interesant, va mai dau inca un impuls pentru a va decide: costul pentru aceasta saptamana pleaca incepand de la 295 eur si are inclus cazare 7 nopti  , skipass / 6 zile si transport echipament de ski pentru cei care doresc sa vina cu avionul (cu conditia ca echipamentul sa ajunga la noi).

Parte din echipa noastra de instructori va fi si ea prezenta astfel incat tot ceea ce mai ramane de spus este:

Haideti sa ne dam impreuna!!! Haideti sa deschidem sezonul de ski in forta, cu o saptamana de ski, shopping si distractie!!!

Va puteti inscrie trimitandu-ne un mesaj aici [styled_button title=”Contact” href=”https://smileysportclub.ro/contact/” size=”size-17″ color=”color-main” icon=”outlinedicon-chronometer” style=”style-1″]